Ring Aestas met Toermalijn en Saffieren
Kenmerken van de Ring
- Uniek Ontwerp: De in-huis ontworpen sieraden uit de zomerse Aestas collectie kenmerken zich door vrolijke kleurencombinatie. Deze ring is uniek en niet reproduceerbaar ivm met de zeldzame en unieke combinatie van edelstenen. Wij hebben een grote collectie edelstenen waarmee u eventueel een vergelijkbaar ontwerp kunt laten maken.
- Edelstenen: De schitterende onbehandelde edelstenen zijn prachtig geslepen, uit alle windstreken afkomstig en komen met certificaat. De diamanten zijn absoluut het beste in de markt verkrijgbaar en worden geclassificeerd als E/LC
- Legering: Wij kunnen sieraden uit deze serie maken in 18kt of 14kt wit goud, geel goud en rosé goud maar dan met een andere stenen dan deze.
- Kwaliteit: Onze ringen zijn van een zeer hoge kwaliteit en uitstekend afgewerkt.
- Verantwoord goud: Het goud waarmee deze ring gemaakt is volgens de richtlijnen convenant verantwoord goud
Waarom Kiezen voor deze Ring?
Één van de leukste ringen ooit door ons ontworpen. Unieke ring waar je spontaan vrolijk van wordt en die de zon in je hart doet schijnen. Centraal de fonkelende Toermalijn omringd door zijn kleurmaatjes. De diamanten in de zetpootjes maken van het geheel één groot feest. Uniek ontwerp waar nooit geen exacte tweede van komt.
Afmetingen van de ring
- Breedte van de ring bij de zetting 19,25 mm. Hoogte van de zetting 5,1 mm.
- Maat 17,5 / 55 standaard en kan ruwweg worden aangepast tussen maat 51 en 59.
Door een selectie te maken, kunnen wij je beter helpen met het maken van een goede keuze. Wij leggen de sieraden alvast klaar voor de afspraak, zodat we meer tijd hebben om uw vragen te beantwoorden.
Een selectie werkt hetzelfde als een winkelwagen, maar reken je uiteindelijk niet af. Je maakt een afspraak om de selectie te bekijken.
*Een selectie maken is niet verplicht.Gerelateerde producten
Geelgouden ring met diamanten
€2,500.00
Witgouden ring met Saffier en Robijnen
€7,850.00
Witgouden ring met diamanten
€2,590.00
Maak een juwelen selectie
Selecteer de juwelen online op de website
Selecteer uw favoriete juwelen op de product pagina’s
Maak een online afspraak
Boek een afspraak via deze website, voor de gewenste dag en tijd.
Kom langs om jouw juwelen te passen
Wij leggen de juwelen klaar voor de afspraak en horen graag uw wensen.
Een selectie maken is niet verplicht bij het maken van een afspraak, maar aanbevolen*
Frequently Asked Questions
Andere vragen? Neem contact op en laat het ons weten!
Onze goudsmid werkt uitsluitend met circulair goud. Circulair wil zeggen dat wij verantwoord goud gebruiken waarbij geen sprake is van onethische goudwinning uit mijnen voor onze juwelen. Hiervoor werken wij samen met onze vaste Nederlandse partner. Zij hebben het “Convenant verantwoord goud’’ ondertekend. Klik hier om er meer over te lezen.
Wij zetten ons gezamenlijk in voor een internationaal verantwoorde goudketen. Doel is dat in de hele keten, van winning tot en met recycling, de mensenrechten, het milieu en biodiversiteit beter worden gerespecteerd.










