€5,370.00
Ring met Saffier en Diamant in Geelgoud
Kenmerken van deze ring
- Zuiverheid en Schittering: De Saffier leeft prachtig en is zuiver koningsblauw. De diamanten zijn in de kwaliteit F/VVS (very-very slight inclusion) en en zijn zeer hoogwaardig geslepen (excellent) en zijn absoluut de hoogste kwaliteit in de markt verkrijgbaar.
- Exclusief Ontwerp: De strakke en perfect handgemaakte uitvoering in 18K goud laat de stenen super goed uitkomen.
- Kwaliteit: Prachtige zware ring. Een bezit voor het leven. Onze ringen zijn van een zeer hoge kwaliteit en uitstekend afgewerkt.
- Verantwoord goud: Wij werken volgens de richtlijnen van het convenant verantwoord goud.
Waarom Kiezen voor deze Ring?
De combinatie van de levendige Saffier in combinatie met zijn twee flankerende Princess geslepen diamanten maken van dit ontwerp een tijdloos en boeiend ontwerp wat met tijd alleen maar mooier wordt. De zware uitvoering zorgt voor zorgeloos draagplezier tot in lengte van jaren.
Deze handgemaakte ring is van een bijzonder hoge kwaliteit vakmanschap.
Afmetingen van de ring
- Breedte van de ring bij de Saffier 7,8 mm. Bij de Princess 3,9 mm. Bij de band 1,75 mm.
- Maat 17,5 / 55 standaard en kan op elke gewenste maat worden geleverd.
Door een selectie te maken, kunnen wij je beter helpen met het maken van een goede keuze. Wij leggen de sieraden alvast klaar voor de afspraak, zodat we meer tijd hebben om uw vragen te beantwoorden.
Een selectie werkt hetzelfde als een winkelwagen, maar reken je uiteindelijk niet af. Je maakt een afspraak om de selectie te bekijken.
*Een selectie maken is niet verplicht.Gerelateerde producten
Witgouden ring met Saffier en Robijnen
€7,850.00
Witgouden ring met diamanten
€2,590.00
Maak een juwelen selectie
Selecteer de juwelen online op de website
Selecteer uw favoriete juwelen op de product pagina’s
Maak een online afspraak
Boek een afspraak via deze website, voor de gewenste dag en tijd.
Kom langs om jouw juwelen te passen
Wij leggen de juwelen klaar voor de afspraak en horen graag uw wensen.
Een selectie maken is niet verplicht bij het maken van een afspraak, maar aanbevolen*
Frequently Asked Questions
Andere vragen? Neem contact op en laat het ons weten!
Onze goudsmid werkt uitsluitend met circulair goud. Circulair wil zeggen dat wij verantwoord goud gebruiken waarbij geen sprake is van onethische goudwinning uit mijnen voor onze juwelen. Hiervoor werken wij samen met onze vaste Nederlandse partner. Zij hebben het “Convenant verantwoord goud’’ ondertekend. Klik hier om er meer over te lezen.
Wij zetten ons gezamenlijk in voor een internationaal verantwoorde goudketen. Doel is dat in de hele keten, van winning tot en met recycling, de mensenrechten, het milieu en biodiversiteit beter worden gerespecteerd.






